У 2016/2017 навчальному році із дошкільного підрозділу до Михайлівського НВК буде зараховано 8 дошкільнят, Щасливої дороги у Країну Знань!
Випускний у дошкільному підрозділі
Микишенко Олександра Олександрівна підготувала для своїх вихованців цікаві завдання, щоб перевірити готовність до школи.
Чи готові до школи?
майбутні першокласники  готові до школи! Відгадують загадки, декламують вірші! Дуже хочуть вже у школу!
Ми багато знаємо і вміємо
Зі словами вітання виступила перед майбутніми першокласника перша учителька Лещенко Валентина Петрівна.
Перша учителька
Як ми знаємо букви
Як ми знаємо букви
Рухливі ігри у садочку
Рухливі ігри у садочку
Директор НВК Синько Ольга Михайлівна щиро привітала випускників дошкільного підрозділу.
Директор вітає майбутніх школярів

Працівники дошкільного підрозділу та батьки дошкільнят щиро дякують сільському голові та депутатському корпусу Михайлівської сільської ради за ігрові зони та меблі для вихованців дошкільного підрозділу!

Висловлюємо щиру вдячність сільському голові та депутатському корпусу Михайлівської сільської ради за придбані іграшки для дітей дошкільного підрозділу!

Висловлюємо щиру вдячність сільському голові та депутатському корпусу Михайлівської сільської ради за придбані меблі та постільну білизну для дошкільного підрозділу. Окрема подяка батькам сім'ї Хомутових та Саприкіних за допомогу у збірці та установці дитячих меблів!

Висловлюємо подяку сільському голові та депутатському корпусу Михайлівської сільської ради за придбане кухонне обладнання для їдальні Михайлівського навчально-виховного комплексу.